Nasza firma

M-import odpowiada na co raz większe zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują towaru z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Produkty w naszym asortymencie są wyselekcjonowane i dobrane tak, by rozwiązywały codzienne problemy klientów. W sprzedaży posiadamy średnio 3 tysiące produktów w różnych kategoriach. U nas znajdziesz akcesoria do telefonów, samochodów, domu i ogrodu oraz dla dzieci. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliło nam opracować system magazynowy, który zapewnia wysyłkę tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12. To co nas wyróżnia spośród innych firm to prokonsumencka postawa i profesjonalna obsługa klienta od początku do samego końca. Zadowolenie kupujących jest dla nas priorytetem. Dlatego odpowiadamy na każde pytanie najpóźniej w 24h, a każdy problem rozwiązujemy indywidualnie.


Dlaczego my?

- Bogate doświadczenie - Działamy już od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie dzięki któremu uzyskaliśmy pozycję lidera sprzedaży.

- Szeroka oferta - Posiadamy jedne z największych, stale aktualizowanych, bazy prodktów. Nasze główne zasoby to baza kilku tysięcy produktów cieszących się znakomitym stosunkiem ceny do jakosći.

- Nasz zespół - Nasz 30 osobowy zespół tworzą ludzie z pasją, którzy stale rozwijają swoje umiejętności.

- Niezależność - Jesteśmy firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Stosujemy rozwiązania i nowoczesne narzędzia dostosowane do polskiego rynku sprzedaży.


M-import w liczbach:

- 99% transakcji zrealizowanych poniżej 24h

- 10 lat doświadczenia w sprzedaży internetowej

- Ponad 200 0000 zadowolonych klientów

- 3 tysiące produktów w stałej sprzedaży

- 30 osobowy zespół pełen pasji i chęci rozwoju