Sprawdzone rozwiązanie

W naszym sklepie internetowym korzystamy ze sprawdzonego i docenianego rozwiązania płatności internetowych Tpay. Wybraliśmy to rozwiązanie ponieważ zapewnia bezpieczne transakcje internetowe oraz wzbudza zaufanie wśród kupujących. 


Poznaj Tpay:

Tpay jest produktem spółki Krajowy Integrator Płatności S.A. Podstawowym celem spółki jest tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych systemów płatności, które pozwolą ludziom zaoszczędzić bezcenny dziś czas.


Tpay to:

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Od 10 lat tworzymy i rozwijamy system szybkich płatności online obsługujący tysiące sklepów internetowych. W ramach metod płatności dostępne są: przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień.


Najwyższa jakość dla Ciebie:

Płatności w Tpay to najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony uznanymi certyfikatami, elastyczność oraz wygoda użytkowania. Oferta handlowa w Tpay jest zawsze dostosowana do Twoich potrzeb. Polityką firmy KIP SA jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa płatności internetowych oraz gwarancja poczucia pewności - aby Klient mógł poczuć się pewnie korzystając z płatności od Tpay w serwisach internetowych.