CAR SEAT HOLDER 20D

18,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Towar zamówiony do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia

UCHWYT SAMOCHODOWY NA TELEFON TABLET NA PODRÓŻ

Samochodowy uchwyt na zagłówek

  • Mocowanie do zagłówka- na zestaw składają się uchwyt, który podtrzymuje tablet oraz część przymocowywana do zagłówka fotela.
  • Wykonany z wysokiej jakości plastikowego tworzywa- odpornego na wibrację oraz złamania i pęknięcia
  • Pasuje do urządzeń o zakresie długości: 125 do 215 mm- dzięki dużemu zakresowi regulacji długości będziesz mógł dopasować uchwyt do wielu różnych urządzeń
  • Możliwość obrotu o 360 stopni

Chcesz by oglądanie filmów w samochodzie za pomocą tableta było czystą przyjemnością, niewiążącą się z żadnymi obawami?

2 - częściowy uniwersalny uchwyt do tabletów to najlepsze rozwiązanie do bezpiecznego utrzymania tabletu lub innych urządzeń o długości od 12,5 cm do 21,5 cm w czasie jazdy samochodem.

Na zestaw składają się uchwyt, który podtrzymuje tablet oraz część przymocowywana do zagłówka fotela. Montaż urządzenia jest prosty i nie wymaga wiele pracy. Uchwyt został wykonany z plastikowego tworzywa, odpornego na wibrację oraz złamania i pęknięcia, dlatego nie będzie wstrząsał tabletem w czasie jazdy i zapewni mu stabilną pozycję, dzięki czemu zachowasz komfort oglądania filmów czy spoglądania na mapę. Dzięki dużemu zakresowi regulacji długości będziesz mógł dopasować uchwyt do wielu różnych urządzeń m.in. różnego typu tabletów, czy nawigacji GPS.

UCHWYT SAMOCHODOWY NA TELEFON TABLET NA PODRÓŻ EAN (GTIN) 5905215714788

Uchwyt wzbogacony został w miejscach styku z podtrzymywanym urządzeniem o miękkie tworzywo, które w dotyku przypomina piankę

Jej zadaniem jest ochrona obudowy przed zarysowaniem oraz uszkodzeniami. Dzięki dostosowanej do wykonywania obrotu i nachylenia konstrukcji będziesz mógł dopasować tablet idealnie do wysokości oczu, poprzez 360 - stopniową regulację położenia uchwytu oraz możliwość zmiany kąta nachylenia. Jest to niedrogi i prosty sposób na zapewnienie sobie najwyższego komfortu korzystania z urządzeń elektronicznych w samochodzie. Z nim nie musisz już dłużej męczyć się trzymając tablet w dłoniach oraz obawiać się, że dozna uszkodzeń.

UCHWYT SAMOCHODOWY NA TELEFON TABLET NA PODRÓŻ Producent inny
INNY
5905215714788