KLUCZ HYDRAULICZNY 4E

36,89 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Towar zamówiony do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia

KLUCZ HYDRAULICZNY UNIWERSALNY 8w1 DO RUR BATERII

Wielofunkcyjny klucz do instalacji hydraulicznych to urządzenie, dzięki któremu bez problemu uzyskasz dostęp do trudno dostępnych nakrętek montażowych - m. in. na bateriach, zlewozmywakach, opryskiwaczach czy zaworach kulowych. Pozwala on na wygodną instalację i demontaż.

Posiada końcówki i akcesoria niezbędne do odkręcania różnych śrub i nakrętek - odpowiednie do instalowania kranów, filtrów zlewozmywakowych itp.

UNIWERSALNY KLUCZ HYDRAULICZNY pozwala na montaż lub demontaż typowych złączek hydraulicznych w rozmiarach 1/2 cala i 3/4 cala, ale także zamykania i otwierania zaworków, odkręcania i przykręcania różnych nakrętek ze skrzydełkami lub ząbkami.

Za pomocą tego narzędzia można montować lub demontować podłączenia wody do baterii umywalkowych, wannowych, kuchennych, WC, a także same baterie.

Klucz nakłada się na wężyki, dzięki czemu można pracować w bardzo ciasnych miejscach (gdzie nie mieści się tradycyjny klucz płaski).

Narzędzie umożliwia pracę w pionie, wzdłuż wężyków.

Na rękojeści klucza umieszczona została mini-poziomica, dzięki której łatwo sprawdzisz, czy montowane elementy są odpowiednio ustawione.

INNY
5906548327591
2 Przedmioty

Opis

Długość
26
Stan
Nowy
EAN
5906548327591
Kod producenta
5906548327591
Marka
inna|Mimport
Typ klucza
inny