RZUTKI NA RZEP DART 13B

13,49 zł
Brutto
Ilość

 

Towar zamówiony do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia

RZUTKI NA RZEPY TARCZA + RZUTKI + PIŁECZKI DART

Doskonała zabawka, która już od najmłodszych lat pomaga dzieciom ćwiczyć celność i zręczność. Dart na rzepy doskonale wpływa na prawidłowy rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dart dla dzieci to specjalnie uproszczona gra, opierająca się na tradycyjnym Darcie dla dorosłych. Tu nie ma jednak niebezpiecznych elementów i nie jest wymagana tak duża precyzja, by rzutka utrzymała się na polu. Tarcza na rzepy będzie idealna, jako pierwsza tego typu gra dla dziecka.

ĆWICZY ZRĘCZNOŚĆ 

To idealna zabawka, która ćwiczy celność i koordynację wzrokowo-ruchową. Odległość od tarczy można stopniowo zwiększać, dzięki czemu zwiększać się będzie poziom trudności gry.

BEZPIECZNA 

Nie ma tu żadnych ostrych krawędzi, które mogłyby być niebezpiecznie dla dziecka, dzięki czemu zabawka sprawdzi się już dla najmłodszych dzieci. W przypadku niecelnego rzutu nikomu nie stanie się krzywda.

MOCNE RZEPY 

Piłeczki i rzutki bez problemu przyklejają się do tarczy i nie zsuwają się z niej. Nie trzeba rzucić w tarczę z dużą siłą, żeby piłeczka została w odpowiednim polu, dzięki czemu jest to zabawka idealna dla dzieci, które nie mają jeszcze silnych rączek.

ŻYWE KOLORY 

Nie tylko przyciągają uwagę dziecka i zachęcają go do zabawy, ale również ułatwiają celowanie w konkretne punkty na tarczy, a następnie podliczanie wyniku – pola są doskonale widoczne i rozdzielone, dzięki czemu doskonale widać, gdzie trafiła rzutka/piłeczka.

SPECYFIKACJA

  • wiek: 3+
  • certyfikaty: CE, EN 71
  • wymiary (dł/szer): 35,5/35,5cm
  • waga: 95g

W ZESTAWIE

  • tarcza
  • 2 lotki
  • 2 piłki
INNY
5900779931572
29 Przedmioty