APLIKATOR DO LEKOW 15C

8,10 zł
Brutto
Ilość

 

Towar zamówiony do godziny 12 wysyłamy tego samego dnia

Aplikator z miękkimi końcówkami do podawania tabletek psu, kotu i innym małym zwierzętom.

Ten przyrząd z pewnością pomoże każdemu opiekunowi podać tabletkę swojemu psu, kotu lub innemu futerkowemu zwierzątku, dzięki czemu lek zostanie podany w całości, szybko i bezpiecznie.

Aplikator tabletek został zaprojektowany z myślą o zwierzętach, które niechętnie zażywają leki, czyli dla psów, kotów, fretek, królików a także większych gryzoni takich jak kawia domowa, świnka morska, szynszyla. Kocówki aplikatora są wąskie oraz miękkie dzięki czemu nawet nie mając wprawy bezpiecznie i skutecznie podamy leki naszemu pupilowi.

Sposób użycia:

Urządzenie do podawania tabletek jest bardzo łatwe w użyciu. Całość przypomina strzykawkę zakończoną uchwytem. Lek możemy podać na sucho jak i również z wodą pitną bądź płynnym pokarmem. Jeśli chcemy podać lek na sucho należy lekko wyciągnąć tłok, zaaplikować tabletkę w przeznaczony do tego uchwyt. Następnie delikatnie wkładamy aplikator jak najgłębiej do pyska i szybko wciskamy tłok w celu aplikacji tabletki. Gdy zaś chcemy zaaplikować tabletkę wraz z "zachętą" należy umieścić końcówkę aplikatora w wodzie bądź płynnym pokarmie, pociągając tłok, dzięki któremu wnętrze urządzenia napełni się. Następnie aplikujemy tabletkę i delikatnie wkładamy aplikator do pyska naciskając tłok, który sprawi, że w pysku naszego zwierzątka znajdzie się lek wraz ze smaczną przekąską lub wodą.

WAŻNE: Należy robić to ostrożnie by nasze zwierze nie zakrztusiło się. Gdy już tabletka została zaaplikowana należy przepłukać aplikator wodą i osuszyć.

Wymiary:

  • długość całkowita: 15 - 17 cm
  • szerokość w najszerszym miejscu: 6 cm
  • grubość końcówek aplikatora: ok. 1 cm

Aplikator posiada uchwyty na palce o średnicy ok. 2 cm - dzięki czemu osoba dorosła nie będzie miała problemów podczas użytkowania.

M-import
5905935891707
96 Przedmioty

Opis

Stan
Nowy
EAN
5905935891707
Kod producenta
Aplikator do podawania tabletek
Marka
M-Import
Nazwa handlowa
Aplikator do podawania tabletek
Wyrób medyczny
nie